Firma decydująca się na przeprowadzkę biura musi mieć świadomość, iż takie przenosiny polegają nie tylko na transporcie mebli czy elementów wyposażenia w nowe miejsce. Należy także w sposób bezpieczny przewieźć z miejsca na miejsce komputery, skanery, drukarki, monitory oraz inne sprzęty elektroniczne używane na co dzień w przestrzeniach biurowych. Ilość i rodzaj sprzętu zależy oczywiście od rodzaju firmy, która decyduje się na przeprowadzkę. Firma typowo biurowa, będzie musiała przetransportować głównie wyżej wymienioną elektronikę, biurka czy szafy. Jednak firmy zajmujące się przemysłem, muszą przenosić maszyny o znacznie większych gabarytach, których właściwie nie da się przewieźć nie posiadając specjalistycznego sprzętu. Jak więc przeprowadzać się z dotychczasowej siedziby firmy w nowe miejsce w sposób szybki a jednocześnie całkowicie bezpieczny?

Przeprowadzka sprzętu biurowego

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach biur. Nasi fachowcy niejednokrotnie przenosili delikatne sprzęty elektroniczne i wiedzą doskonale jak ważne jest zachowanie przy tym precyzji. Osoby, które nie miały do czynienia z przenosinami biur nie zdają sobie sprawy, jak profesjonalnie zabezpieczyć sprzęty biurowe i jak przygotować je do transportu przed rozpoczęciem ich przenoszenia. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje, iż żaden sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu, a przenosiny do nowej firmy odbędą się sprawnie i bezproblemowo. Każdy element biura zostanie dokładnie zabezpieczony folią bąbelkową i spakowany w odpowiedniej wielkości karton. Oczywiście transportowana przez nas elektronika jest układana w naszych samochodach w sposób, który uniemożliwia zniszczenie jej podczas transportu. Sprzęty biurowe są zawsze dokładnie zabezpieczone, by nie przesuwały się i nie obijały o siebie.

Szybkie przenosiny do nowego biura

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Gwarantujemy szybkie terminu przeprowadzki biura. Jest to wyjątkowo istotne, gdyż sprzęt, który nie zostanie na czas dostarczony do nowego miejsca pracy, niestety spowoduje paraliż całego biura. Sprawna przeprowadzka sprzętu biurowego jest dla nas priorytetem. O ile dekoracje czy dodatkowe elementy wyposażenia mogą być dostarczone w nieco późniejszym terminie, to sprzęt biurowy musi być dostarczony do nowego biura jak najszybciej. W naszej firmie działamy ekspresowo i dbamy o szybkie przenosiny firm niezależnie od wielkości działalności!