O nas

Panther - Trans

Współpraca z nami odciąża klienta od stresu psycho-fizycznego. Służymy fachową wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie. Na życzenie możemy wcześniej dostarczyć wszelkie materiały potrzebne do spakowania rzeczy – kartony, folia stretch, folia bąbelkowa, taśmy, itp. i tym samym przeprowadzenia skutecznej przeprowadzki, jak również służymy pomocą w pakowaniu i rozpakowywaniu. Proponujemy solidną i tanią relokację. Solidna – ponieważ to my będziemy obsługiwać, tania – im klient będzie lepiej zorganizowany tym mniej zapłaci.

Konkurencyjne firmy transportowe licytują się w obniżaniu stawki godzinowej bądz stawki za powiedzmy dzieło, w efekcie klient płaci i tak krocie – jak się okazuje to nie tędy droga. Receptą na niedrogą usługę jest NIE ustalenie pozornie niskiej stawki za roboczo godzinę pracowników wykonujących usługę, lecz przede wszystkim – ORGANIZACJA (zleceniodawcy i zleceniobiorcy, w przypadku współpracy obu podmiotów, usługa będzie z pewnością korzystna).

Organizacja metodą do sukcesu!

Zasada działania naszej firmy jest prosta: przyjeżdżamy, zabieramy, pakujemy do auta i odjeżdżamy (oczywiście wszystko z należytą starannością). Im mniej „przeszkód” po drodze tym cały zabieg przebiega sprawniej, i w rezultacie taniej. W dużej mierze wpływ na całość relokacji ma sam zlecający. Jeżeli chętnie udziela nam niezbędnych informacji, jest przygotowany najlepiej jak potrafi (tzn. np. że wie co chce, żeby zabrać, a co ma zostać i co np. do utylizacji) oraz da nam „wolną” rękę do działań, wtenczas my reagujemy zorganizowaną pracą, co z kolei odbija się na dużo mniejszym wydatku za usługę.

Dzięki w/w radom (mamy nadzieję pomocnym), przekonasz się, że wybierając firmę Panther – Trans z Rumi, dokonałeś najlepszego wyboru.